Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2019 18:01
Call of Duty Modern Warfare żołnierz
426V

Call of Duty: Modern Warfare jednak z trybem Battle Royale? Informacje o trybie odnalezione w grze

Infinity Ward wciąż nie potwierdziło wrzucenia Battle Royale do Call of Duty: Modern Warfare, ale najwidoczniej twórcy już testowali „Królewskie” zmagania. W kodzie gry odnaleziono bezpośrednie szczegóły wielkiej rywalizacji.

Pod koniec miesiąca zadebiutuje jedna z najważniejszych strzelanek ostatnich miesięcy. Call of Duty: Modern Warfare zapowiada się na wyjątkowe doświadczenie, ponieważ twórcy zapewnią nam ciekawą historię, mocny tryb sieciowy oraz całość zostanie dopieszczona przez cross-platformowe bitwy.

Twórcy wciąż nie potwierdzili przygotowania zmagań Battle Royale, ale w kodzie tytułu znaleziono bezpośrednie odwołania do takiego trybu. Studio już wcześniej potwierdziło, że nowa technologia pozwoli na rozgrywkę ponad 100 graczom na jednej mapie, więc pozostaje tylko pytanie – kiedy wariant zostanie dodany do gry?

W swoim czasie pojawiły się plotki, według których Activision zamierza wydać Battle Royale z Call of Duty: Modern Warfare jako samodzielną produkcję. Wydawca chce podobno wejść w segment free-2-play i właśnie za pomocą BR zachęcać graczy do pełnej wersji Modern Warfare. Wciąż nie możemy potwierdzić tych informacji, ale jedno jest pewne – twórcy nie zapomnieli o jednym z najpopularniejszych trybów.

Warto również przeczytać:

Źródło: https://www.vg247.com/2019/10/03/call-of-duty-modern-warfare-battle-royale-datamined-rumor/

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward