Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2019 19:09
Call of Duty Modern Warfare na premierowym zwiastunie
1559V

Call of Duty: Modern Warfare na premierowym zwiastunie. Materiał zapowiada efektowne akcje

Activision odlicza już minuty do premiery Call of Duty: Modern Warfare, więc z tej okazji możemy spojrzeć na premierowy zwiastun oczekiwanej gry. Zobaczcie materiał przeładowany akcją, wybuchami i znanymi bohaterami.

25 października odbędzie się oczekiwana premiera Call of Duty: Modern Warfare. Gra Infinity Ward to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych strzelanek ostatnich miesięcy, ponieważ w końcu produkcja od Activision została przygotowana na zupełnie nowej technologii. To Infinity Kraków zadbało o silnik, który ma napędzać uniwersum przez kolejne lata.

Dzisiaj otrzymaliśmy premierowy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare, więc możemy oczekiwać, że w niedalekiej przyszłości pojawią się konkretne opinie dotyczące strzelanki. Warto pamiętać, że w ubiegłym roku tylko wybrani dziennikarze zostali zaproszeni na specjalne wydarzenie, podczas którego przygotowywano recenzje. Teksty pojawiły się na samą premierę.

Możemy mieć oczywiście pewność, że to nie koniec promocji nowego Call of Duty. Twórcy mają jeszcze sporo czasu, by przygotować graczy na stworzone tryby, zapowiedzieć historię, czy po prostu pokazać kooperacyjny tryb. Ten ostatni wariant zabawy wciąż nie otrzymał nawet jednego materiału wideo.

Warto spojrzeć:

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward