Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 06.10.2019 12:49
Marvel's Avengers
1522V

Marvel's Avengers. Ujawniono zawartość edycji kolekcjonerskiej oraz długość kampanii fabularnej

Do sieci napływają kolejne konkrety na temat nadchodzącej produkcji w uniwersum Marvela. Najprawdopodobniej poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej oraz czas potrzebny do przejścia głównego wątku.

Przez ostatnie dni jest bardzo głośno o najnowszej produkcji studia Crystal Dynamics, Marvel's Avengers. Niedawno twórcy pochwalili się nową wersją boga piorunów, Thora, u którego przemodelowano całkowicie twarz, a przedwczoraj amerykański zespół opublikował pierwsze konkretne informacje na temat nowej bohaterki, Ms. Marvel, która będzie grywalną postacią od premiery gry.

Na tegorocznym New York Comic Con ogłoszono zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Marvel's Avengers - jak się dowiadujemy, będzie to "jedna z najsilniejszych kolekcjonerek na Ziemi" - znajdziemy w niej aż pięć przedmiotów głównych bohaterów!

  • Statua Kapitana Ameryki
  • Plany kostiumu Iron Mana
  • Chwiejącą się głowa Hulka
  • Insygnia Czarnej Wdowy
  • Brelok Młota Thora
  • Emblemat Avenger

Na chwilę obecną nie poznaliśmy ceny owej edycji, ale z racji na jej zawartość, możemy spodziewać się ogromnych liczb. Oprócz tego, serwis Comic Book przeprowadził wywiad z deweloperami, którzy zostali zapytani o długość gry:

Jeśli chcesz przejść tylko główny wątek fabularny, to potrwa to około 10-12 godzin. Ale jeśli masz zamiar zobaczyć całą zawartość i ukończyć wszystkie misje poboczne, to wychodzi około 30 godzin.

Marvel's Avengers ma zadebiutować 15 maja 2020 roku, jednocześnie na PC, Xbox One oraz PS4.

Warto przeczytać:

Źródło: https://mp1st.com/news/marvels-avengers-game-collectors-edition-details-revealed

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix