Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.10.2019 11:15
Star Trek: Discovery zwiastun trzeciego sezonu
910V

Star Trek: Discovery na nowym zwiastunie. Trzeci sezon będzie miał miejsce prawie 1000 lat po poprzednim

Podczas tegorocznej odsłony New York Comic Con zaprezentowano wiele zapowiedzi nadchodzących produkcji. Jedną z głośniejszych jest bez wątpienia ta o trzecim sezonie serialu Star Trek: Discovery.

Uczestnicy New York Comic Con mogli jako pierwsi zobaczyć zwiastun nadchodzącego sezonu serialu Star Trek: Discovery. Niedługo po przedstawieniu go zebranym, wylądował on w sieci. Przedstawiona historia zdecydowanie zachęca do sprawdzenia, choć fanów produkcji chyba nie trzeba namawiać! 

Fabuła trzeciej części serialu przeniesie się aż 930 lat w przyszłość, względem wydarzeń, które miały miejsce w finale 2. sezonu. Nie oznacza to jednak, że oglądać będziemy kolejne pokolenia bohaterów, albowiem nasi ulubieńcy - wraz z tytułowym statkiem - przenieśli się w czasie

W obsadzie zobaczymy znanych i lubianych aktorów, a pewną nowością będzie dołączenie do niej Davida Ajali, który wcieli się w rolę Clevelanda Bookera. Za produkcję sezonu odpowiedzialnie będą Alex Kurtzman, Michelle Paradise oraz oczywiście Heather Kadin. 

Rzućcie okiem na udostępniony zwiastun:

Interesują Cię seriale? Zajrzyj też na:

Źródło: Twitter

Tagi: Dis Star Trek Star Trek Sezon 3

Nie przegap