Tytus Stobiński Tytus Stobiński 04.10.2019 19:43
Mroczne materie
557V

Mroczne materie na zwiastunie. Spójrzcie na efekt współpracy BBC oraz HBO

"Mroczne Materie" to nowy serial HBO w oparciu o bestsellerową prozę Philipa Pullmana. Już wkrótce zobaczymy efekty nowej ekranizacji.

Produkcja powstaje w ramach współpracy HBO oraz BBC i opowie o losach odważnej dziewczyny Lyry, w którą wcieli się Dafne Keen. Wyrusza ona z misją ratunku swojego przyjaciela, by już wkrótce zorientować się, że sprawa jest znacznie bardziej poważna, a całość związana jest bezpośrednio ze spiskiem i porwaniami dzieci. Na ekranie towarzyszyć jej będzie Ruth Wilson, która to poszczycić się może Złotym Globem za rolę w "The Affair". Prócz tego, do produkcji zaangażowano choćby Clarke'a Petersa, znanego m in. z rewelacyjnego "The Wire - Prawo Ulicy".

Spójrzcie tymczasem na zwiastun produkcji, jaki pojawił się w sieci. Czy otrzymamy hit, który zastąpi w katalogu HBO "Grę o Tron"? Czas pokaże, ale tworzone przez BBC seriale cechują się wysokim poziomem wykonania, a pomimo kilku wpadek, amerykańska platforma również wie, jak wypuszczać dzieła bijące kolejne rekordy.

Serial wyprodukuje New Line Cinema oraz Bad Wolf. Premierę zaplanowano na 5 listopada. Oczywiście na HBO GO oraz standardowym HBO.

Więcej na temat kina i seriali na naszym portalu:

Tagi: bbc hbo mroczne materie philip pullman serial trailer

Nie przegap