Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.10.2019 09:00
Steven Universe Future potwierdzone
1063V

Steven Universe z zapowiedzią ostatniego sezonu. "Przyszłość" będzie epilogiem serii

Wszystko wskazuje na to, że nadchodzący sezon Steven Universe będzie jego ostatnim. Tak przekazała sama twórczyni serialu, prezentując przy okazji wideo promujące wydarzenie.

Steven Universe to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych kreskówek dzisiejszych czasów. Twórcy tak świetnie prowadzili narrację, że serial trafiał zarówno do najmłodszych, jak i tych starszych widzów. 

Wszystko się jednak kiedyś kończy i podobnie jest w przypadku serii z Cartoon Network. Rebecca Sugar, która odpowiedzialna jest za tworzenie kreskówki, zapowiedziała podczas New York Comic Con, zupełnie nową serię w znanym uniwersum, która ma być jednocześnie zwieńczeniem przygody bohaterów. 

Sezon został nazwany "Steven Universe Future", a akcja będzie miała miejsce po "Steven Universe: The Movie", który debiutował na antenie CN w zeszłym miesiącu. Odcinki odpowiedzą na wiele pytań, które zrodziły się przez to, że film pełnometrażowy dział się aż 2 lata po ostatnim wyemitowanym odcinku serialu. 

Jesteście ciekawi, jak wypadnie epilog uznanej kreskówki? Jeśli tak i czekacie na premierę, to już teraz sprawdźcie zwiastun produkcji. Warto tu dodać, że ta nie dostała jeszcze potwierdzonej daty premiery:

Na stronie warto przeczytać także:

Źródło: YouTube

Tagi: cartoon network Steven Universe Steven Universe Future