Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2019 22:30
Ślepnąc od światełm HBO GO
1545V

HBO Europe chwali się produkcjami z HBO GO. Świetne seriale ze Starego Kontynentu

HBO nie może równać się z Netflixem pod względem liczby przygotowywanych seriali oraz filmów, ale stacja coraz śmielej oferuje swoje produkcje z różnych krajów Europy. Najnowszy zwiastun pokazuje kilka perełek stworzonych na Starym Kontynencie.

HBO przygotowuje się na kilka głośnych, październikowych premier, ale nie możemy zapomnieć o europejskim oddziale, który systematycznie zaskakuje ciekawymi produkcjami. W Polsce zakończono już prace nad trzecim sezonem „Watahy”, który rozpocznie emisję w grudniu... A nie możemy także zapomnieć o ciekawym „Ślepnąc od świateł”.

Europejski oddział HBO postanowił przedstawić swoje ostatnie tytuły i twórcy przygotowali między innymi: „W cieniu” (Rumunia), „Pustkowie” (Czechy), „Złote życie” (Węgry), „Gosta” (Szwecja), „Pionier” (Hiszpania) czy też „Przybysze” (Norwegia).

Można odnieść wrażenie, że HBO odrobinę zaniedbało promocję niektórych projektów, ale pewnie w kolejnych miesiącach będzie lepiej – w końcu na rynku SVOD pojawiają się nowi rywale, więc każda platforma musi się odpowiednio „sprzedać”.

Widzieliście wszystkie produkcje HBO Europe?

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: hbo HBO Europe hbo go