Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.10.2019 20:45
Zjazd ze stromej góry
451V

Lonely Mountains: Downhill. W październiku pojeździmy na rowerze po wymagających trasach

Megagon Industries wraz z Thunderful Publishing ujawnili, że w Lonely Mountains: Downhill pogramy jeszcze w październiku. Ekstremalne trasy będą dostępne już za 3 tygodnie.

Lubicie jeździć na rowerze? Wielkimi krokami zbliża się ponura jesień, więc swoje hobby będziecie mogli przenieść na wirtualną rozgrywkę. Lonely Mountains: Downhill zmierza jednocześnie na PC, PS4 oraz Xbox One (posiadacze Game Passa zagrają za darmo), a wczoraj została zapowiedziana premiera przez wydawcę - 23 października posterujemy postacią, która nie boi się żadnych wyzwań.

W produkcji chodzi o to, żeby jak najszybciej dojechać do mety, a jednocześnie nie zrobić sobie krzywdy - do dyspozycji dostaniemy różne mapy, a każda z nich ma odznaczać się czymś innym. Przyjdzie nam pojeździć po wąskich ścieżkach, spiczastych zjazdach, przy których rosną ogromne drzewa. Zabawę urozmaici nam dynamiczna pogoda - nie zabraknie ogromnych opadów deszczu czy śniegu, możemy spodziewać się również silnych wiatrów.

W grze nie zabraknie trybu nocnego, który ma być ogromnym wyzwaniem dla najodważniejszych - ścieżki nie będą oświecone, a jedyne światło będzie padać z reflektorów naszego rowera. Do sieci trafił najnowszy materiał, który prezentuje rozgrywkę, rzućcie okiem.

Warto zajrzeć na:

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2019/10/03/lonely-mountains-downhill-races-to-ps4-october-23-night-mode-revealed/

Tagi: lonely mountain downhill