Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2019 20:02
Xbox Scarlett Kinect
1155V

Xbox Scarlett jednak bez kamery 4K. Microsoft zaprzecza plotce

Nie mamy najlepszych informacji dla graczy, którzy ucieszyli się na ostatnie doniesienia dotyczące next-genów. Microsoft zaprzeczył plotce i przynajmniej Amerykanie nie pracują nad specjalną kamerą przygotowaną z myślą o Xbox Scarlett.

Microsoft oraz Sony wciąż nie przedstawiły wszystkich informacji o konsolach nowej generacji, więc systematycznie pojawiają się plotki, które mają w większy lub mniejszy sposób podgrzać graczy wyczekujących na technologiczne nowinki.

Według ostatnich doniesień, Xbox Scarlett ma zostać wyposażony w kamerę 4K – podobno producenci next-genów chcą umożliwić graczom lepszą jakość streamingu i z tego powodu urządzenia mają otrzymać odpowiednie dodatki.

Microsoft zazwyczaj nie komentuje doniesień, ale tym razem otrzymaliśmy jasny komunikat: korporacja nie pracuje nad kamerą, która ma trafić do konsoli następnej generacji i Amerykanie nie dostarczyli także takich urządzeń deweloperom.

Sytuacja jest bardzo ciekawa, ale najwidoczniej Microsoft nie chce, by gracze powielali fałszywe informacje. W Sieci pojawiło się także sporo głosów, według których korporacja z Redmond może popełnić błąd z aktualnej generacji i dorzucenie kamery do pudełka znacząco zwiększy cenę konsoli. Jeśli Wy również obawialiście się o Xbox Scarlett, to możecie spać spokojnie.

Dla przypomnienia, zobaczcie prezentację "Project Natal" ;)

Warto sprawdzić na naszym serwisie:

Źródło: https://wccftech.com/xbox-scarlett-4k-camera/

Tagi: 4K gaming Microsoft streaming xbox scarlett