Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.10.2019 20:01
zakrwawiona ręka, ktoś wychodzi na zewnątrz
1648V

The Last of Us 2. Analiza grafiki najnowszego gameplayu

Na kanale GamingBolt pojawił się materiał analizujący oprawę graficzną na najnowszym demo gry The Last of Us 2. Zobaczcie jaki postęp zrobiło studio Naughty Dog.

Obecna generacja konsol zbliża się ku końcowi - mimo to, deweloperzy nadal wyciskają ostatnie poty z konsol od Sony oraz Microsoftu. W ostatnim czasie jest bardzo głośno o najnowszej produkcji studia Naughty Dog, The Last of Us: Part II, które już w lutym trafi ekskluzywnie na konsolę Playstation 4.

Nie oszukujmy się, TLOU 2 na najnowszym gameplay'u wygląda oszołamiająco - jest to ogromny krok na przód względem Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - najnowszej odsłony serii o poszukiwaczach skarbów. Mieliśmy już okazję zobaczyć szczegółową przemianę Ellie, głównej bohaterki, oraz porównanie graficzne pomiędzy zwykłą wersją konsoli Playstation 4, a wersją Pro. Nadszedł czas na szczegółową analizę graficzną materiału demo, którą możecie obejrzeć poniżej.

W zeszłym roku, studio Naughty Dog ogłosiło ogromne zmiany w swoim silniku. Całkowicie od nowa został zaprojektowany system animacji ruchu - najnowsza odsłona The Last of Us będzie przechwytywać ogrom informacji na temat naszych działań na kontrolerze, a następnie dynamicznie generować animacje na naszych ekranach - dzięki temu, twórcy zapewniają, że żaden ruch bohaterów nie wygląda tak samo - spróbujcie zauważyć to w poniższym materiale.

 

Warto zajrzeć na:

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II

Nie przegap