Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.09.2019 09:03
Red Dead Redemption 2 online
901V

Red Dead Redemption 2. Rockstar nie przewiduje DLC, bo w pełni skupia się na trybie wieloosobowym

Przedstawiciele Rockstar zdradzili w wywiadzie, że studio woli skupić się na Red Dead Online, aniżeli tworzeniu płatnych rozszerzeń do fabularnej warstwy gry.

Red Dead Redemption 2 to bez wątpienia jeden z największych hitów bieżącej generacji. Studio, które najbardziej znane jest ze stworzenia serii GTA, dostarczyło w prequelu kowbojskiej przygody całą masę innowacji i genialny klimat.

Wygląda na to, że wzorem drogi rozwoju Grand Theft Auto V, twórcy zamierzają przedłużać żywot gry nie poprzez wydawanie licznych rozszerzeń dla trybu fabularnego, a rozwijanie Red Dead Online. Potwierdziła to Katie Pica, główna asystentka produkcji online:

Jesteśmy aktualnie w stu procentach skupieni na Red Dead Online, ponieważ jest jeszcze tak wiele do zrobienia. Mamy nadzieję przenieść wszystko to, co gracze kochają w trybie single-player, do świata online!

Swoje przemyślenia dodał inny członek zespołu odpowiedzialnego za rozgrywkę w sieci, Tarek Hamad:

Dzięki Red Dead Online nadal budujemy i rozszerzamy świat tak, aby pasował do tego, który został stworzony na potrzeby historii z Red Dead Redemption 2. Chcemy wciąż poprawić tak wiele: losowe zdarzenia, liczne spotkania z postaciami... Wprowadzić innowacyjne metody kontaktu ze światem oraz utożsamiania się ze swoją postacią. 

Interesuje Cię ten tytuł? Przeczytaj więcej na naszej stronie:

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/rockstar-games-discusses-focusing-on-red-dead-online-content-rather-than-single-player-dlc/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two

Nie przegap