Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.09.2019 19:59
Call of Duty przedstawia Kapitana Price'a na soczystym materiale
596V

Call of Duty przedstawia Kapitana Price'a na soczystym materiale

Zespół odpowiedzialny za serię Call of Duty opublikował na YouTube materiał prezentujący kulisy tworzenia postaci Kapitana Price'a. 

Do premiery Call of Duty: Modern Warfare pozostał już tylko miesiąc. Niedawno temu rozpoczęły się otwarte testy beta, w których gracze mogą wypróbować produkcję przed kupnem. Do naszej dyspozycji zostały oddane różne tryby multiplayer.

Na oficjalnym kanale YouTube oddziału Call of Duty został opublikowany ciekawy film, podczas którego możemy zobaczyć jak powstał pomysł na wykreowanie postaci Kapitana Price'a. Podczas materiału widzimy mężczyznę, który jest podpięty do sprzętu odpowiedzialnego za zapisywanie animacji ruchów, które potem zostaną wdrożone do produkcji - zobaczcie sami jak Barry Sloane i zespół Infinity Ward przywrócili do życia najbardziej pokochaną postać z serii.

Call of Duty: Modern Warfare to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio Infinity Ward i wydana przez Activision Blizzard. Tytuł ukaże się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One 25 października bieżącego roku.

  

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward

Nie przegap