Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2019 20:37
Call of Duty Modern Warfare żołnierze
765V

Call of Duty: Modern Warfare Battle Royale jako samodzielna gra free-2-play?

W dniu premiery Call of Duty: Modern Warfare nie otrzymamy zmagań Battle Royale, ale nie oznacza to, że twórcy nie zamierzają przygotować „Królewskich” pojedynków. Według najnowszych doniesień, Infinity Ward zaoferuje rywalizację, która zostanie oddzielona od głównej gry i będzie dostępna za darmo.

Joel Emslie z Infinity Ward potwierdził, że w Call of Duty: Modern Warfare znajdują się tryby, o których wciąż nie usłyszeliśmy, jednak możemy mieć pewność jednego – w dniu premiery nie zagramy w Battle Royale. Ta sytuacja poirytowała wielu fanów gatunku, jednak według najnowszych doniesień, studio ma większe plany na znany wariant zabawy.

Activision podobno rozważa dodanie Call of Duty: Modern Warfare Battle Royale jako samodzielnej gry, która będzie od premiery dostępna za darmo. Wydawca chce podobno wskoczyć w segment gier free-2-play z serią Call of Duty i zdecydowano się na taki ciekawy krok. Debiut „nowego” Modern Warfare ma odbyć się na początku 2020 roku.

Nie jest to potwierdzona wiadomość, ale choć według doniesień, tytuł będzie dostępny nawet dla graczy, którzy nie kupią Call of Duty: Modern Warfare, to twórcy zadbają o odpowiednie połączenie obu produkcji. Sporą ciekawostką podzielił się LongSensation – informator miał już okazję zdradzić ciekawostki związane z serią Call of Duty przed wydawcą.... To  właśnie on potwierdził, że Call of Duty 2019 nazywa się Call of Duty: Modern Warfare. 

Więcej na temat Call of Duty: Modern Warfare:

Źródło: Twitter

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward

Nie przegap