Tytus Stobiński Tytus Stobiński 26.09.2019 18:52
Call of Duty: Modern Warfare
734V

Call of Duty: Modern Warfare - Infinity Ward nie miało nic do powiedzenia przy wyłączności trybu Survival

Call of Duty: Modern Warfare trafi do nas już za niecały miesiąc. Poznaliśmy praktycznie wszystkie szczegóły produkcji, jakimi twórcy byli się w stanie podzielić jeszcze przed jej wypuszczeniem na rynek.

 

Choć nowa odsłona Call of Duty zapowiada się wyśmienicie, to ostatnie dni pokazały, że jest kwestia, która może spowodować wśród graczy rozczarowanie. Takim elementem, jest wyłączność jednej z kategorii trybu Spec Ops, który to będzie dostępny wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 4 przez najbliższy rok. Mowa tu oczywiście Survival.

Jest to oczywiście spowodowane umową, jaką Activision, wydawca gry podpisało z Sony. Część z graczy jednak nie była w stanie zaakceptować takiego stanu rzeczy i poczuła się dotknięta podjętą decyzją, w związku z czym skierowała kilka oskarżeń w stronę developera stojącego za produkcją Call of Duty: Modern Warfare. 

Jak jednak podczas jednego z wywiadów poinformował Taylor Kurosaki, który to odpowiada za tworzenie linii fabularnej nowego CODa. Jak się okazuje, decyzja o wyłączności zostałą podjęta "wyżej", a studio nie miało w tym temacie nic do powiedzenia. Całość została postanowiona przez Activision.

Warto jednak pamiętać, że Call of Duty: Modern Warfare to ostatnia gra, jaka objęta jest klauzulą wypuszczania dodatków na wyłączność dla PlayStation 4. 

Warto także przeczytać na naszym portalu:

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward