Tytus Stobiński Tytus Stobiński 30.09.2019 14:54
Call of Duty: Modern Warfare
967V

Call of Duty: Modern Warfare jednak z mikropłatnościami obejmującymi nie tylko kosmetyczne elementy?

Call of Duty: Modern Warfare pojawi się w sklepach już w październiku i przez większość czasu trwania kampanii marketingowej zyskiwała coraz większą sympatię graczy. 

Jak jednak pokazują ostatnie doniesienia, część z graczy może być niezadowolona w związku z plotkami, jakie zaczęły krążyć po sieci. Według tych, Call of Duty: Modern Warfare, wbrew wcześniejszym założeniom, może otrzymać mikropłatności, które obejmą nie tylko elementy kosmetyczne, lecz także dodatkowe modele broni. To oczywiście będzie bezpośrednio miało wpływ na zmianę balansu rozgrywki.

Za przeciek odpowiada znany w sieci od dostarczania tego typu treści TheGamingRevolution. 

Informacja ta miała negatywnie wpłynąć na liczbę zamówień przedpremierowych nowej odsłony popularnej serii gier wojennych. W związku z tym, Activision miało zdecydować się zwołać nagłe spotkanie z przedstawicielami Infinity Ward. Jego celem było przedyskutowanie kwestii mikropłatności i zasad, na jakich mają się opierać tzw. zrzuty.

Tu już samo Infinity Ward nie pozostawiło sprawy bez komentarza. Przedstawiciel firmy wystosował odpowiedni post na forum reddit, skierowany do wszystkich zaniepokojonych fanów.

Ten tydzień dostarczył pewnych niepokojących informacji i plotek. Prosimy graczy, by Ci pozostali skupieni wyłącznie na faktach, a nie pogłoskach dostarczanych przez niedouczonych informatorów, którym zależy jedynie na szumie wokół własnej osoby, za sprawą nieprzemyślanych prowokacji. Skupmy się na kwestii rozwiązywaniu faktycznych problemów razem, a nie straszeniu bajkami. 

Ktoś w zespole developerów zdecydowanie stracił cierpliwość do informatora. Jak sądzicie, rzeczywiście jest coś na rzeczy, a korporacja zastanawia się co w tym momencie zrobić, by nie stracić na sprzedaży Call of Duty: Modern Warfare? A może to faktycznie po prostu zwyczajne plotki, których TheGamingRevolution odpowiednio nie sprawdził?

Warto również przeczytać:

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward

Nie przegap