Iza Łęcka Iza Łęcka 30.09.2019 10:18
Call of Duty Mobile PC
985V

Call of Duty Mobile za darmo na PC. Emulator pozwoli grać za pomocą myszki i klawiatury

Już wkrótce pierwsi gracze wylądują na serwerach mobilnego Call of Duty. Gra może jednak stać się areną pełną niezbalansowanych starć, gdyż Gameloop zapowiedziało oficjalne wsparcie dla produkcji. Oznacza to jedno: w Call of Duty Mobile zagramy za pomocą myszki i klawiatury.

Activision szykuje się do wielkiej premiery dwóch odsłon Call of Duty. Jeszcze przed debiutem Call of Duty: Modern Warfare (25 października), odbędzie się premiera Call of Duty Mobile – mobilny tytuł trafi na rynek już jutro.

Produkcja nastawiona na urządzenia mobilne może zmierzyć się z nietypowym problemem. Gameloop zapowiedziało pełne wsparcie gry od 1 października, gracze na PC otrzymają więc dostęp do Call of Duty Mobile – zainteresowani będą grać za pomocą myszek oraz klawiatur.

Trudno sobie wyobrazić przyjemnej rozgrywki, gdy jeden zawodnik będzie korzystał z ekranu dotykowego, a drugi z myszki. Aktualnie twórcy Gameloop nie potwierdzili, czy Call of Duty Mobile pozwoli na odseparowanie zawodników korzystających z gryzoni od fanów standardowej rozgrywki na mobilnych sprzętach – taki system działa w PUBG Mobile, który również jest dostępny na PC przez Gameloop.

Jeśli serwery zostaną podzielone, Call of Duty Mobile może okazać się interesującą opcją dla graczy na PC, którzy nie mogą pozwolić sobie na Call of Duty: Modern Warfare. Nie otrzymamy w tym wypadku wyśmienitej oprawy z wieloma efektami, ale twórcy zapewnią wiele trybów, w tym nawet Battle Royale.

Należy także zauważyć, że Call of Duty Mobile zostało wzbogacone o możliwość rozgrywki za pomocą padów – w tytule znajdują się szczegóły integracji oraz ustawień.

 Call of Duty Mobile PC 1

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://www.pcgamer.com/youll-be-able-to-play-call-of-duty-mobile-on-pc-with-mouse-and-keyboard

Tagi: Activision Call of Duty: Mobile gameloop

Nie przegap