Iza Łęcka Iza Łęcka 03.10.2019 07:30
mortal kombat 11 terminator
1262V

Mortal Kombat 11 pokazuje Terminatora. Ataki, stroje i specjały Arnolda Schwarzeneggera

Coraz mniej czasu pozostało do premiery Terminatora T-800 w Mortal Kombat 11. Twórcy jednak jeszcze mocniej podkręcają zainteresowanie graczy tą kultową postacią – już teraz możemy sprawdzić jak prezentuje się zabójczy T-800.

Terminator T-800 obok Jokera został jednym z nowych wojowników Mortal Kombat 11. DLC z tym bohaterem zadebiutuje już 8 października – po świeżutkich materiałach z rozgrywki możemy wyczekiwać mocnych i brutalnych pojedynków z udziałem cyborga.

Na materiałach poniżej sprawdzicie T-800 we wszystkich możliwych opcjach personalizacji. Tym razem sympatykom serii zaprezentowany został wojownik oraz jego wszelkie wdzianka, bronie, możliwości modyfikacji wyglądu. Trzeba przyznać, że deweloperzy z NetherRealm Studios umożliwiają wiele sposobów zmiany cyborga - uwzględniając nie tylko sam wygląd, ale jego broń czy prezentację motocykla. 

Twórcy udostępnili także czystą rozgrywkę pokazującą Terminatora w akcji. Zobaczycie tutaj wszystkie ataki, specjalne ciosy i jest to porządne wprowadzenie do nowego wojownika. Teraz pozostaje nam wyczekiwanie na kolejny Kombat Pack - już w listopadzie to Sindel zagości na arenie krwawych pojedynków.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.

Nie przegap