Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2019 20:31
Mortal Kombat 11 Terminator T-800
1141V

Mortal Kombat 11 przygotowuje do prezentacji Terminatora. Zajawka nowej postaci

Terminator T-800 już wkrótce będzie dostępny w Mortal Kombat 11. NetherRealm Studios opublikowało teaser nadciągającej prezentacji, na której zobaczymy wszystkie możliwości Arnolda Schwarzeneggera.

NetherRealm Studios długo czekało na pokaz pełnej listy nowych wojowników do Mortal Kombat 11, ale już w przyszłym tygodniu pierwsi gracze wskoczą w buty Arnolda Schwarzeneggera. To właśnie z tego powodu zapowiedziano prezentację.

Jutro zostanie opublikowany zwiastun, na którym swoje ruchy pokaże sam Terminator T-800 – możemy liczyć na kilka krwawych ciosów, potężne combosy oraz zajawkę pierwszego Fatality. Nadciągająca postać to zdecydowanie jeden z najciekawszych wojowników zmierzających do Mortal Kombat 11.

Tak prezentują się szczegóły Kombat Passa:

  • Terminator – 8 października
  • Sindel – 26 listopada
  • Joker – 28 stycznia 2020
  • Spawn – 17 marca 2020

Trudno oczywiście powiedzieć, jak będzie wyglądać przyszłość dla Mortal Kombat 11. Warto pamiętać, że jest to jedna z najchętniej kupowanych gier 2019 roku, więc Warner Bros. oraz

NetherRealm Studios mogą zapowiedzieć kolejny pakiet dodatkowych bohaterów... W sumie możemy mieć pewność, że chętnych nie będzie brakować.

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.

Nie przegap