Iza Łęcka Iza Łęcka 16.09.2019 13:31
mortal kombat film fatality
710V

Film Mortal Kombat. Ruszyły prace na planie produkcji

Po zebraniu ekipy aktorów, która wcieli się w znanych i niebezpiecznych wojowników oraz dopracowaniu kolejnych aspektów scenariusza, przyszedł czas na rozpoczęcie zdjęć do ekranizacji "Mortal Kombat".

Najnowszy reboot „Mortal Kombat” jest filmową adaptacją, na którą czeka wielu fanów znanej serii bijatyk. Już wcześniej scenarzyści zapewniali, że po nowej produkcji będziemy mogli spodziewać się wiele – po otrzymaniu kategorii R, w produkcji będziemy mogli zobaczyć najbrutalniejsze Fatality.

Po intensywnych przesłuchaniach i wyborze kolejnych aktorów, przyszedł czas na rozpoczęcie pierwszych zdjęć na planie filmowym – premiera filmu zaplanowana jest bowiem na 5 marca 2021 roku. Ujęcia do nowej produkcji nagrywane są w Australii. O starcie poinformował na swoim koncie społecznościowym znany scenarzysta, Greg Russo oraz inni aktorzy:

Twórcy obiecują, że na nową ekranizację "widzowie nie są gotowi". Jak wiemy, na stołku reżyserskim zasiada Simon McQuoid, a wśród producentów mamy Jamesa Wana („Aquaman”,„Piła”). Do aktorów zasilających obsadę możemy zaliczyć takich twórców jak chociażby: Lewis Tan („Deadpool 2”), który zagra Cole'a Turnera, Joe Taslim („Szybcy i Wściekli 6”) jako Sub-Zero, Chin Han ("Drapacz chmur", "Ghost in the Shell") w roli Shang Tsunga, Hiroyuki Sanada (znany z "Life" i "Avengers: Koniec gry") jako Scorpion, Mehcad Brooks („Czysta krew”) jako Jax Briggs, który na swoim instagramowym koncie chwali się kolejnymi ćwiczeniami z kaskaderami pozwalającymi mu dopracować typowy dla wojownika styl walki:

 

Na naszym portalu polecamy Wam również:

Źródło: Twitter.com

Tagi: greg russo mortal kombat film start prac na planie