Iza Łęcka Iza Łęcka 01.10.2019 07:30
Call of Duty Mobile
1549V

Call of Duty Mobile dostępne za darmo. Gra walczy o uwagę fanów Battle Royale

Koniec wyczekiwania na jedną z najważniejszych, mobilnych produkcji 2019 roku. Call of Duty: Mobile jest już dostępne na urządzeniach przenośnych. To wyśmienita okazja, by od dzisiaj każdy fan strzelania mógł się przekonać, czy warto sięgnąć po małego COD-a.

Call of Duty: Mobile było testowane od ubiegłego roku. Zamknięta grupa graczy otrzymała dostęp do wybranych trybów, tymczasem twórcy systematycznie rozwijali zawartość oferując nową rozgrywkę oraz wrzucali na serwery kolejnych chętnych.

Dzisiaj już nie musimy czekać na dostęp do gry. Call of Duty: Mobile jest dostępne globalnie dla wszystkich graczy na urządzeniach mobilnych:

Tytuł zbiera pochwały od pierwszej zapowiedzi, gdyż za gameplay odpowiedzialny jest Tencent – mistrzowie gier mobilnych dopracowali strzelanie i wyśmienicie przenieśli doświadczenie dużego Call of Duty na ekrany smartfonów oraz tabletów.

Call of Duty: Mobile jest pierwszą z październikowych premier Activision. Wydawca bardzo liczy na globalny sukces, ponieważ marka Call of Duty systematycznie podbija rankingi sprzedaży na konsolach oraz komputerach, jednak wciąż brakuje jej sukcesu na sprzętach mobilnych.

Gra korzysta z założeń Battle Passa i chociaż w standardowym modelu możemy odblokowywać zawartość, to jednak decydując się na wykupienie Premium, znacznie szybciej zgarniemy dodatkowe bronie lub najróżniejsze skórki. Premium Pass jest wyceniony na 800 punktów COD, które możemy kupić za 47,99 zł, ale istnieje także Premium Pass Plus – wersja została wyceniona na 2000 punktów COD, a to już wydatek 119,99 zł. W tym drugim przypadku gracze zgarną darmowe 400 punktów.

Warto również przeczytać:

Źródło: Twitter

Tagi: