Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.09.2019 11:34
Skywalker. Odrodzenie i The Mandalorian na plakatach
1207V

Skywalker. Odrodzenie oraz The Mandalorian na nowych, świetnych plakatach promujących

W Internecie pojawiły się właśnie nowe materiały promujące film "Skywalker. Odrodzenie" oraz serial od Disney+ zatytułowany "The Mandalorian".

Ostatnie dwa miesiące roku będą dla fanów Star Wars niezwykle owocne. Już od dawna wiemy o premierze gry Star Wars Jedi: Upadły zakon, a na horyzoncie widać już dwie pozycje dla fanów kina i seriali. Te otrzymały właśnie zupełnie nowe plakaty, które niezwykle dobrze budują klimat nadchodzących dzieł.

Już 12 listopada na platformie Disney+ pojawi się 8-odcinkowy serial "The Mandalorian", który ma być zupełnie nową historią z uniwersum. Na ten moment nie wiadomo, jak będzie wyglądała dystrybucja tytułu w naszym kraju, albowiem usługa od Disneya nie będzie wtedy najprawdopodobniej dostępna. 

Inaczej wygląda sprawa z filmem "Skywalker. Odrodzenie". Ten zadebiutuje na dużych ekranach tuż przed świętami, 20 grudnia 2019 roku i zwieńczy nową trylogię Gwiezdnych Wojen. Warto przypomnieć, że film wyreżyseruje uznany J.J. Abrams, więc fani oczekują godnego zakończenia. 

Wszystkie osiem plakatów (sześć odnoszących się do filmu, dwa do serialu) możecie obejrzeć w wysokiej jakości, w galerii pod newsem. Zdecydowanie warto rzucić na nie okiem, bo prezentują się świetnie - szczególnie te z "The Mandalorian". 

Więcej o tym uniwersum możesz przeczytać w innych artykułach na naszej stronie:

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/skywalker-odrodzenie-i-the-mandalorian-bohaterowie-na-nowych-plakatach

Tagi: Disney+ Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie Star Wars The Mandalorian

Nie przegap