Tytus Stobiński Tytus Stobiński 24.09.2019 16:16
Jonah Hill
493V

The Batman z kolejnymi przeciekami. Znany aktor brany pod uwagę do jednej z dwóch ról w filmie

Informacja o tym, że to Robert Pattinson będzie nowym odtwórcą roli Batmana, wywołało spore zaskoczenie. Kojarzony głównie z serią filmów "Zmierzch" aktor, wielu osobom przecież, nie wydaje się dobrym wyborem.

Jak natomiast informuje portal Hollywood Reporter, istnieje duże prawdopodobieństwto, że na filmowym planie będzie mu towarzyszył Jonah Hill. Tego komika i aktora kojarzyć możecie między innymi z występów w takich filmach jak "Wilk z Wall Street", "Wpadka" i niezłego dramatu biograficznego "Moneyball". Jak czytamy, Hill przystąpił do negocjacji, których efektem ma być przydzielenie mu jednej z dwóch ról w filmie Matta Reevesa - Pingwina lub Człowieka Zagadki. 

Drugie źródło, jakim jest serwis Collider twierdzi, że aktor, o ile rozmowy przebiegną prawidłowo, z pewnością wcieli się w postać Człowieka Zagadki, a nie Pingwina. 

Inne plotki twierdzą natomiast, że znany z serialu 'Westworld" Jeffrey Wright, może w nowej produkcji zagrać Komisarza Gordona. Tu pierwszym wyborem miał być Mahershalla Ali ("Green Book", "Detektyw", "House of Cards"), jednak wybrał on rolę Blade'a dla filmu związanego z MCU. 

A "The Batman" ma ukazać się w 2021 pierwszym roku. W ciągu najbliższych miesięcy poznamy zapewne wszelkie szczegóły związane z nowym filmem reżysera odpowiedzialnego za "Cloverfield" i "Zmierzch Planety Małp".

Więcej na temat seriali i filmów na naszym portalu:

Źródło: https://www.gamesradar.com/jonah-hill-is-reportedly-in-talks-to-play-the-penguin-or-the-riddler-in-the-batman/

Tagi: Jeffrey Wright Jonah Hill Robert Pattinson the batman

Nie przegap