Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.09.2019 20:30
Jamie Foxx w The Batman
1653V

The Batman. Dwóch nowych aktorów przymierzanych do dużych ról w filmie

Istnieje prawdopodobieństwo, że właśnie poznaliśmy dwóch mocnych kandydatów do dużych ról w nadchodzącym filmie "The Batman".

"The Batman" to nowy film adaptujący przygody słynnego superbohatera znanego z komiksów od DC. Za scenariusz odpowiada Matt Reeves, a my wiemy już, że ten został ukończony. Aktualnie trwa faza castingu do nowych ról. Główną z nich już poznaliśmy - w rolę Bruce'a Wayne'a wcieli się Robert Pattinson

Bardzo możliwe, że dane jest nam poznać dwóch kolejnych aktorów, którzy pojawią się w produkcji Warner Bros. Jak donosi portal Geeks WorldWide, są to Jamie Foxx znany z "Django" (na zdjęciu po lewej) oraz Giancarlo Esposito (aktor wcielający się w Gusa Fringa, w "Breaking Bad" - na zdjęciu po prawej). Obaj typowani są do dużej roli w rzeczonym filmie. 

Warto nadmienić, że pierwszy z panów miał już okazję wystąpić w produkcji o superbohaterze. Zagrał Electro w "The Amazing Spider-Man 2" od Marca Webba. W kontekście Esposito od jakiegoś czasu mówi się o możliwości włączenia go do Marvel Cinematic Universe, więc czas pokaże, jak wszystko się potoczy. 

Zdjęcia do "The Batman" mają rozpocząć się jeszcze w tym roku, a sam film trafi do kin 25 czerwca 2021 roku. 

Jamie Foxx i Giancarlo Esposito

Interesuje Cię Batman? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: https://thegww.com/exclusive-giancarlo-esposito-and-jamie-foxx-on-shortlist-for-role-in-matt-reeves-the-batman/

Tagi: Giancarlo Esposito Jamie Foxx Robert Pattinson the batman