Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2019 23:38
The Outer Worlds Inside Xbox
1543V

Inside Xbox. Oglądajcie z nami show Microsoftu

Microsoft zaprasza graczy na kolejne wydarzenie, podczas którego zobaczymy nowości zmierzające na Xboksa One. Na prezentacji nie zabraknie konkretów Project xCloud oraz otrzymamy październikowe zestawienie Xbox Game Pass. Zamierzacie oglądać imprezę? Zapraszamy na PPE!

O 24:00 rozpocznie się wydarzenie przygotowane przez Microsoft, podczas którego korporacja z Redmond przedstawi plany na najbliższe tygodnie. Amerykanie zaproszą graczy na godzinną imprezę i w trakcie prezentacji poznamy szczegóły Project xCloud oraz zerkniemy na październikową ofertę Xbox Game Pass.

Microsoft pokaże także nowe materiały z The Outer Worlds, Ghost Recon Breakpoint, Atlas, DayZ, Hitman 2, Afterparty, Code Vein, Felix the Reaper oraz Children of Morta. To podobno nie koniec ciekawych pokazów, ale na większe szczegóły musimy zaczekać.

Oczywiście wszystkie pokazane materiały oraz ujawnione informacje znajdziecie na PPE – jeśli nie możecie spędzić godziny na oglądanie wydarzenia, zapraszamy na portal z samego rana, gdzie znajdziecie kompletne podsumowanie Inside Xbox.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Tagi: inside xbox Microsoft pc Xbox xbox one