Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.09.2019 18:40
Minecraft kreator postaci
1072V

Minecraft. Twórcy wprowadzają rozbudowany kreator postaci

Choć może się wydawać, że stworzone przez Mojang dzieło to przeszłość, to nic bardziej mylnego! Minecraft ma się dobrze i cały czas się rozwija - może nawet lepiej niż kiedyś. 

Minecraft to marka, w której zakochały się całe miliony graczy. Jej popularność stale rośnie i choć były momenty, w których mogło się wydawać, że zostanie zapomniana, to jednak wciąż nie ma to miejsca. Niedługo wyjdą przecież dwie mocno wyczekiwane produkcje z kanciastego uniwersum: Minecraft: Dungeons oraz Minecraft Earth.

Jednak sam dobry, stary i klasyczny Minecraft także otrzymuje ciągłe aktualizacje. Wygląda na to, że jedna z nadchodzących przyniesie całkiem rozwinięty Kreator Postaci! I jasne - możliwość zmiany skórek jest częścią gry już od dawna. Teraz ma to zostać znacznie rozwinięte.

Będziemy mogli bardzo mocno wpływać na różne aspekty ciała naszego "Steve'a" - poczynając od rozmiaru ciała, przez dodawanie różnych akcesoriów i fryzur, aż po wymianę kończyn! Twórcy zapewniają setki różnych opcji. 

Kreator Postaci jest aktualnie dostępny wyłącznie dla beta testerów na Xboksie One, Windowsie 10 oraz urządzenia z systemem Android, ale w przyszłości ma pojawić się także w Minecraft Earth oraz na innych platformach z wersją Bedrock, jak iOS oraz Nintendo Switch. Pełny opis aktualizacji znajdziecie w tym miejscu

Rzućcie okiem na ostatni duży update w klasycznej wersji:

Więcej o Minecraft:

Źródło: https://gamingbolt.com/minecraft-gets-in-game-character-creator-in-upcoming-update

Tagi: 4J Studio / Mojang Microsoft Game Studios minecraft