Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.09.2019 08:39
Red Dead Redemption 2 Undead Nightmare
1586V

Red Dead Redemption 2: Undead Nightmare? W Red Dead Online pojawiają się zombie

Pamiętam jak 9 lat temu pisaliśmy na PPE o pierwszych 20 minutach rozgrywki z Undead Nightmare w Red Dead Redemption. Mam nadzieję, że niedługo będzie sposobność do założenia podobnego tematu już w kontekście Red Dead Redemption 2.

W świecie Red Dead Online (czyli w sieciowym trybie Red Dead Redemption 2 dochodzi do ciekawych odkryć. Gracze zgłaszają, że od ostatniej aktualizacji w środowisku zaczęły pojawiać się... zombie. Na Reddit pojawiło się kilka zrzutów ekranowych, przedstawiających nieumarłych NPC-ów. Większość po prostu stoi w miejscu, ale niektórzy z nich się nawet poruszają i wydają z siebie potępieńcze odgłosy.

Niektórzy przypominają, że postacie mogą mieć związek z misją związaną z epidemią cholery. Trudno jednak wytłumaczyć świecące, żółte oczy tą chorobą.

Czy zatem doczekamy się kontynuacji wspaniałego Undead Nightmare, czyli fabularnego rozszerzenia z Red Dead Redemption? Możemy tylko trzymać kciuki za realizację takiego scenariusza. Z pewnością wielu graczy ucieszyłoby się z takiego obrotu spraw. Do Halloween coraz bliżej, więc możliwe, że do zapowiedzi dojdzie już niedługo...

Poniżej, dla przypomnienia zwiastun znakomitego Undead Nightmare do pierwszego RDR:

Warto sprawdzić:

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two