Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 14.09.2019 17:30
Detroit: Become Human. Wersja na PC coraz bliżej, Quantic Dream publikuje trailer
1134V

Detroit: Become Human. Wersja na PC coraz bliżej, Quantic Dream publikuje trailer

Quantic Dream przypomina o Detroit: Become Human, które jeszcze w tym roku zawita na platformę PC. 

Jeszcze w tym roku Detroit: Become Human zadebiutuje na platformie PC. Dokładna data premiery nie jest jeszcze podana, choć twórcy obiecują, że użytkownicy komputerów osobistych będą mieli możliwość zagrania jeszcze w tym roku. Na oficjalnym kanale YouTube francuskiego zespołu, Quantic Dream, został opublikowany trailer, który o tym przypomina. 

Przypomnijmy, że w grze wcielamy się w 3 androidy. Jeden z nich to najnowszy model do zadań specjalnych o imieniu Connor - ma on za zadanie pomagać miejscowej policji walczyć z defektami, czyli zbuntowanymi androidami. Drugą grywalną postacią jest Kara - opiekunka domowa, która zostaje kupiona przez agresywnego człowieka imieniem Todd. Trzecim a zarazem ostatnim androidem jest Marcus, który pomaga bogatemu mężczyźnie w codziennych czynnościach. Gra przedstawia konflikt pomiędzy ludźmi a maszynami. 

Przypomnijmy, że w tym roku na PC zostało wydane również Heavy RainBeyond: Dwie Dusze. Gracze narzekali na bardzo słabą optymalizację - zobaczymy czy teraz również będzie doskwierał nam ten problem. W założeniach, najnowsza produkcja studia Quantic Dream ma chodzić w 60 klatkach na sekundę i z możliwością grania w 4K. 

Warto zajrzeć:

 

Tagi: Detroit: Become Human quantic dream Sony Interactive Entertainment