Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2019 19:38
Strażnicy Galaktyki 3 Ekipa
2347V

Strażnicy Galaktyki 3 ostatnim filmem Jamesa Gunna w tym uniwersum

„Strażnicy Galaktyki 3” to nadal bardzo odległy temat, ale James Gunn już teraz wspomina, że zamierza zrezygnować z rozwijania tego uniwersum po zakończeniu trzeciej części. Twórca ma zająć się innymi światami Marvela.

James Gunn powrócił do Marvel Cinematic Universe, ale aktualnie twórca musi zająć się projektem zleconym przez Warner Bros. Reżyser ma wkrótce trafić na plan z aktorami i przygotować nowy „Legion samobójców”. Dopiero po zakończeniu tej historii, Gunn otrzyma zielone światło do rozwoju światów Marvela.

Marvel potwierdził plany na kolejną Fazę Marvel Cinematic Universe i nie bez powodu na liście nie znaleźli się nowi „Strażnicy Galaktyki”, ponieważ Gunn potrzebuje dodatkowego czasu na zakończenie projektu.

Gunn wczoraj spotkał się z przedstawicielami Marvela i postanowił odpowiedzieć na kilka pytań społeczności – reżyser podkreślił, że chce stworzyć jeszcze tylko jedną część „Strażników Galaktyki”. Według doniesień, autor miał otrzymać zlecenie na zaopiekowanie się zupełnie nowym światem dla MCU, ale aktualnie brakuje konkretów dotyczących projektu.

„Strażnicy Galaktyki 3” mogą zadebiutować najwcześniej w 2022 roku. Tak prezentuje się 4 Faza Marvel Cinematic Universe:

Źródło: https://wegotthiscovered.com/movies/james-gunn-1-guardians-galaxy-movie/

Tagi: James Gunn Marvel Marvel Cinematic Universe MCU strażnicy galaktyki strażnicy galaktyki 3 Strażnicy Galaktyki vol. 3