Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2019 21:20
Chernobylite Maska
449V

Chernobylite wkrótce będzie dostępne w programie Wczesnego Dostępu. Twórcy zapowiadają dużą zawartość

Wielka podróż po „Sercu Ciemności” rozpocznie się w październiku. The Farm 51 ujawniło dużą zawartość dla graczy, którzy zamierzają zapoznać się z Chernobylite od początku Wczesnego Dostępu. Twórcy będą stale rozwijać grę.

Pierwsi gracze już otrzymali szansę sprawdzenia Chernobylite, ale The Farm 51 przygotowuje się na znacznie ważniejszy krok. 16 października tytuł zawędruje do programu Wczesnego Dostępu, więc gracze zapoznają się ze sporą zawartością.

Od połowy października Chernobylite będzie oferować między innymi 3 duże, otwarte lokacje, 8-godzinny wątek fabularny, zmienne warunki pogodowe, 9 fabularnych misji, 12 zachęcających do powtarzania zadań, losowe wydarzenia i NPC, 4 kompanów, system craftingu oraz budowania bazy, rozwój postaci, zróżnicowaną walkę, a podczas rozgrywki natrafimy na kilka ważnych wyborów wpływających na kolejne wydarzenia.

Gliwiczanie zapowiadają stałą pracę nad tytułem – jeśli skusicie się na Wczesny Dostęp to w przyszłości pobierzecie nowe epizody, lokacje, postacie oraz ekwipunek. W ostateczności otrzymamy nieliniową, nieprzewidywalną i ściśle związaną z decyzjami gracza opowieść, która zaoferuje wiele możliwych zakończeń.

Premierę pełnej wersji Chernobylite zaplanowano na drugą połowę przyszłego roku, w międzyczasie gra zadebiutuje w innych cyfrowych sklepach na PC, a twórcy w połowie września uruchomią testy alfa dla osób wspierających grę na Kickstarterze.

Warto spojrzeć: 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Chernobylite The Farm 51 wczesny dostęp