Chernobylite - poradnik do gry. Porady, decyzje, wybory, walka, itemy, bohaterzy, baza, śledztwa, wskazówki - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Chernobylite - poradnik do gry. Porady, decyzje, wybory, walka, itemy, bohaterzy, baza, śledztwa, wskazówki

Chernobylite - poradnik do gry. Porady, decyzje, wybory, walka, itemy, bohaterzy, baza, śledztwa, wskazówki

Mateusz Wróbel | 21.04, 21:35

Poniżej znajdziecie poradnik do Chernobylite, gry polskich twórców z utalentowanego zespołu The Farm 51, dzięki któremu poznacie konsekwencje swoich wyborów, a także dowiecie się, w jaki sposób ukończyć wszystkie śledztwa. Nie brakuje tutaj również opisu podstawowych mechanik gry.

Witajcie w poradniku do Chernobylite! Rodzima produkcja zaskoczyła wielu recenzentów prezentowanym poziomem, więc jeśli macie ochotę zapoznać się z historią Igora, mężczyzny poszukującego swojej ukochanej, sprawdźcie poniższe sekcje - nie brakuje w nich szczególnego opisu podstawowych mechanik, masy porad pozwalających lepiej odnaleźć się w Zonie, czy także wymienienia i objaśnienia konsekwencji podjętych w trakcie zabawy wyborów. A te, wierzcie lub nie, diametralnie wpływają na dalszą część fabuły.


Już na samym wstępie pragnę zaznaczyć, że poniższy materiał będzie lekko odbiegał formą od pozostałych materiałów tego typu, ponieważ postanowiłem nie uwzględniać w nim opisu misji fabularnych, jak i pobocznych z jednego, prostego powodu: posiadają one nawet kilka ścieżek, które prowadzą do wskazanego przez deweloperów celu. Tylko od Waszego stylu rozgrywki zależy, czy Igor stanie się bezwzględnym zabijaką, czy też będzie stronił od przemocy.

Poradnik powstał na bazie wersji: PC. Wszelkie błędy proszę zgłaszać za pomocą przycisku "zgłoś błąd" lub w sekcji komentarzy.


Chernobylite poradnik: Podstawy, porady i pytania

Baza:

Kompani:

Eksploracja:

Walka:

Chernobylite poradnik: Wybory i konsekwencje

Ogólne:

Wybory i konsekwencje:

Cała fabuła:

Końcówka fabuły:

Chernobylite poradnik: Śledztwa

Ogólne:

Śledztwa:

PODSTAWY

BAZA

TOWARZYSZE

EKSPLORACJA

WALKA

WYBORY

NAPAD

ŚLEDZTWA

Źródło: własne

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści