Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.06.2019 18:34
Chernobylite
1280V

Chernobylite potrafi straszyć. Nagranie od polskiego studia

Chernobylite od polskiego studia The Farm 51 zapowiada się bardzo obiecująco. Pora na nowy materiał wideo promujący ten tytuł.

Cherobylite, w którym akcja odbywa się w tzw. Strefie Wykluczenia wokół zrujnowanej elektrowni atomowej, zebrało wszystkie wymagane fundusze na Kickstarterze. Dokładnie gliwickiej ekipie udało się zgromadzić od fanów 206 tysięcy dolarów.

Chernobyite - ambitny projekt polskiego studia

Next-genowe konsole to tylko "więcej tego samego"

To oczywiście gwarantuje utworzenie tego fascynującego projektu, który na rynku pojawi się na rynku w drugiej połowie 2020 roku. Wersja Early Access Chernobylite w wersji pecetowej ma się pojawić na Steam już w listopadzie 2019 roku (tu oczywiście trzeba liczyć się z wieloma bugami, bo to wstępna wersja produkcji).

Tym razem polskie studio prezentuje "przerażające aspekty" okolic zniszczonej elektrowni w Czarnobylu.

Chernobylite może być hitem?

Chernobylite ma duże szanse wziąć rynek szturmem. Polskiemu studiu udało się już zawojować serca graczy na Kickstarterze. Zamierzenia polskiego studia są takie, by jak najlepiej i najwierniej oddać radioaktywną Strefę otaczającą ruiny elektrowni w Czarnobylu. Ekipa poświęciła ostatnie 5 lat na rozwijanie autorskiej technologii skanowania otoczenia "Reality 51", co ma zapewnić niesamowicie realistyczne krajobrazy w Chernobylite. 

Powstającą grę autorzy Get Even określają jako survival horror. Produkcja ma łączyć swobodną eksplorację świata z nieliniowym stylem narracji. W trakcie zabawy będziemy musieli m.in. wytwarzać przedmioty i "rywalizować z innymi stalkerami Czarnobylskiej Strefy" - jak głosi oficjalny komunikat prasowy.


CHERNOBYLITE – GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI:

  •  Odkrywaj piękną, a jednocześnie przerażająco dokładną rekonstrukcję Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia zeskanowanej w 3D;
  • Współpracuj lub rywalizuj z innymi stalkerami ze Strefy. Pamiętaj jednak, że nigdy nie możesz im ufać, bo każdemu przyświeca jakiś ukryty cel. Zawsze;
  • Staw czoła znanym i nieznanym Ci dotąd zagrożeniom;
  • Zanurz się w nieliniowej, ekscytującej opowieści, w której fikcja miesza się z rzeczywistością;
  • Zrób dobry użytek ze swojej wiedzy z zakresu fizyki i chemii, aby stworzyć sprzęt niezbędny do przetrwania i efektywnie zarządzać zapasami;
  • Walcz z przerażającymi potworami i demonami, które przybyły z alternatywnej rzeczywistości;
  • Zbieraj i analizuj dane za pomocą zestawu zaawansowanych narzędzi do badania skażonego środowiska.

Szef Platinum Games krytykuje Sony i Microsoft

World War 3 to „grywalny realizm”. Gliwiczanie mogą zwojować rynek

Next-genowe konsole to tylko "więcej tego samego"

Chernobylite na pierwszym teaserze

Tagi: Chernobylite The Farm 51