Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2019 16:13
Chernobylite bohater w masce
1766V

Chernobylite wygląda świetnie. Gameplay pokazuje „serce ciemności”

W ostatnich miesiącach roku zagramy w wiele wyjątkowych produkcji, ale sympatycy mocnych historii powinni pamiętać o Chernobylite. Najnowszy gameplay potwierdza, że rodzimy The Farm 51 pracuje nad tytułem, obok którego nie przejdziemy obojętnie.

 

Chernobylite intryguje od pierwszej zapowiedzi. The Farm 51 postanowiło wykorzystać swoje doświadczenie i zaoferować przerażającą historię umiejscowioną w Prypeci. Głównym bohaterem produkcji został fizyk, który pracował w Czarnobylu przed katastrofą i postanowił wrócić do tego miejsca – po 30 latach zmierzy się z własnymi demonami oraz będzie szukał ukochanej.

Dzisiaj mamy szansę spojrzeć na najnowszy fragment rozgrywki, który potrafi zachwycić atmosferą, ale oczywiście trzeba pamiętać, że to nadal wczesna alfa i jeszcze wiele się zmieni do dnia premiery. Twórcy muszą dopracować niektóre animacje. Mimo to gameplay już teraz wygląda bardzo dobrze... A mogę śmiało podejrzewać, że będzie jeszcze lepiej.

Studio za pomocą materiału chce pokazać, jak duży progres tytuł zrobił w przeciągu ostatnich trzech miesięcy – twórcy Chernobylite w tamtym czasie świętowali sukces zbiórki na Kickstarterze i postanowili znacząco dopracować grę.

Warto spojrzeć: 

Tagi: Chernobylite The Farm 51