Iza Łęcka Iza Łęcka 12.09.2019 12:48
Nioh 2 Hero
798V

Nioh 2 na konkretnej rozgrywce. Team Ninja prezentuje początek historii

Team Ninja otworzyło Tokyo Game Show 2019 zwiastunem zapowiadającym premierę Nioh 2 na początku 2020 roku, a gracze odwiedzający targi mogą zapoznać się z samym początkiem historii. Najnowszy gameplay skutecznie zachęca do czekania na grę.

Na początku Nioh 2 trafimy do lokacji nazwanej „Wioską Przeklętych Kwiatów”, która jest zdaniem deweloperów połączeniem „naturalnego piękna i niebezpieczeństwa”. Twórcy od początku kreowania gry chcieli stworzyć lokację przepełnioną kwiatami – dzięki temu japońska estetyka jeszcze mocniej miała być wysunięta na pierwszy plan. Obok swojego studia Team Ninja posiada duży park przepełniony kwiatami, który był inspiracją dla twórców.

W produkcji ponownie staniemy do walki z najróżniejszymi Yokai – w trakcie demonstracji zobaczycie Mezuki. Jest to pierwszy z nowych potworów przygotowanych na potrzeby kontynuacji. Japończycy ponownie obiecują wiele zaciętych starć, które były wizytówką gry z 2017 roku.

Prezentowany gameplay pochodzi ze streamu Sony, dlatego nie możemy nacieszyć oczu najlepszą jakością, ale nawet w tej sytuacji warto zobaczyć rozgrywkę i tym samym przygotować się na Nioh 2.

Warto sprawdzić inne materiały z TGS na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Koei Tecmo Nioh 2 Team Ninja

Nie przegap