Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2019 16:00
Final Fantasy 7 Remake Cloud
2318V

Final Fantasy 7 Remake na kapitalnym zwiastunie. To będzie kolejny hit na PS4

Square Enix rozpoczyna Tokyo Game Show 2019 mocnym zwiastunem. Japończycy pokazali Final Fantasy 7 Remake i będzie to jedna z najważniejszych produkcji aktualnej generacji dla fanów Clouda Strife'a.

Na Final Fantasy VII Remake czekamy zdecydowanie za długo, ale na szczęście premiera została zaplanowana na 3 marca 2020 roku. Gra oficjalnie zmierza wyłącznie na PlayStation 4 i wiele na to wskazuje, że będzie to kolejny tytuł, obok którego nie przejdą obojętnie posiadacze PS4.

Square Enix opublikowało właśnie nowy zwiastun, który potwierdza świetną oprawę odświeżonego Final Fantasy 7. Gra na kolejnym materiale prezentuje się wprost fantastycznie – jak widać od czasu do czasu warto zainwestować większy budżet, by zadbać o porządny remake.

Odnoszę wrażenie, że Japończycy nie zawiedli wrzucając do Sieci materiał, który pozwala spojrzeć na kilka ekscytujących pojedynków, pokazuje znanych bohaterów, a nawet ciekawe aktywności – studio już wcześniej obiecało, że zaoferuje graczom wiele znanych i cenionych mechanik.

Pełna promocja Final Fantasy 7 Remake dopiero się rozpocznie – pewnie jeszcze do końca roku zobaczymy przynajmniej jeden zwiastun (PlayStation Experience?), ale dopiero od przyszłego roku Square Enix powinno ruszyć z konkretnymi fragmentami rozgrywki.

Więcej o Square Enix przeczytacie na naszej stronie:

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix

Nie przegap