Iza Łęcka Iza Łęcka 12.09.2019 08:30
Death Stranding Sam
3771V

Death Stranding na długiej rozgrywce. 49-minutowy gameplay z gry Hideo Kojimy

Hideo Kojima skrupulatnie przygotował do Tokyo Game Show serwując długie prezentacje oraz specjalny zwiastun wprowadzający w świat Death Stranding. Deweloper nie jest przekonany, czy fani powinni oglądać stworzone materiały, jednak już teraz możecie zapoznać się z najdłuższą rozgrywką.

Hideo Kojima w nocy naszego czasu opublikował zwiastun tłumaczący podstawy wydarzeń z Death Stranding – materiał jest obowiązkowy dla wszystkich graczy, którzy chcą być gotowi na listopadową premierę, a nieprzychylnym okiem spoglądają na wszelkie niespodzianki. Teraz możemy zapoznać się ze znacznie bardziej rozbudowanym materiałem. Twórca postanowił pokazać „jak działa rozgrywka i jak Sam (gracz) łączy świat”.

Będzie to na pewno świetna okazja dla graczy, którzy wciąż nie są przekonani, czy powinni szykować się na start Death Stranding. Japończyk zdecydował się na długi gameplay (49 minut), ale nie obawiajcie się o spoilery – Hideo edytował materiał usuwając między innymi mapę oraz część przedmiotów. W rezultacie nie będzie to prezentacja na żywo, a wcześniej nagrany i odpowiednio przygotowany materiał.

Zamierzacie grać w Death Stranding od dnia premiery? Kojima zapowiada przygotowanie zupełnie nowego gatunku, który ma zrewolucjonizować i odświeżyć spojrzenie na rozgrywkę.

Warto spojrzeć na inne materiały z TGS:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment