Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2019 18:06
Nioh 2 bohater
801V

Nioh 2 na zwiastunie. Gra zadebiutuje dopiero w 2020 roku

Nie mam najlepszych wieści dla graczy wyczekujących na premierę Nioh 2. Tytuł nie trafi do graczy pod koniec 2019 roku i efektowne walki zostaną udostępnione dopiero w przyszłym roku. Na otarcie łez możemy spojrzeć na nowy zwiastun.

Sony odkrywa karty przed Tokyo Game Show 2019. Japończycy zaprezentują Nioh 2, więc na dobry początek otrzymaliśmy nowy zwiastun. Materiał pokazuje kilku bohaterów, pozwala spojrzeć na bestie, ale jednocześnie potwierdza złą wiadomość. Produkcja Team Ninja zadebiutuje dopiero na początku 2020 roku.

Dla jednych nie jest to wielkie zaskoczenie – w końcu Sony oraz Koei Tecmo nie zajmują się większą promocją tytułu, ale wciąż pojawiały się głosy marzycieli, którzy wierzyli, że gra może zawędrować na PlayStation 4 pod koniec 2019 roku. Byłaby to w zasadzie idealna rozgrzewka przed przyszłorocznymi hitami.

Sytuacja jest interesująca, ponieważ Nioh 2 jest kolejnym tytułem AAA rozgrzewającym graczy z całego globu, który trafi na półki w pierwszych miesiącach 2020 roku... Wszyscy wydawcy chcą zdążyć przed premierą next-genów, więc od stycznia nie będziemy się nudzić.

Na szczęście najnowszy zwiastun potwierdza jedno – na ten tytuł trzeba czekać. Pierwszy Nioh zawędrował na półki sklepowe w lutym 2017 roku i zgarnął oceny na poziomie 88%.

Warto spojrzeć:

Tagi: Koei Tecmo Nioh 2 Team Ninja

Nie przegap