Iza Łęcka Iza Łęcka 12.09.2019 07:30
Cloud Final Fantasy 7 Remake
1296V

Final Fantasy 7 Remake na długiej rozgrywce. Gameplay prezentuje demo z E3

Square Enix wczoraj przedstawiło światu fantastyczny zwiastun Final Fantasy 7 Remake, ale to dopiero początek przyjemności. W Sieci wylądował czysty gameplay prezentujący cały przebieg wersji demonstracyjnej prezentowanej w Los Angeles oraz w Kolonii.

Square Enix zaprezentowało bardzo dobry zwiastun, który rozgrzał fanów Final Fantasy. Teraz przyszedł czas na oglądanie dłuższego gameplayu. Japończycy zezwolili na publikację pełnej rozgrywki z wersji demo – dziennikarze ogrywali ten fragment na E3 oraz gamescomie.

To zdecydowanie najlepszy dotychczasowy pokaz Final Fantasy VII Remake, ponieważ wcześniej obserwowaliśmy wyłącznie krótkie urywki – teraz widzimy same smaczki czyli eksplorację, walkę oraz odświeżony przez Square Enix świat.

Japończycy mają prawdziwego asa w rękawie, który prezentuje się wyśmienicie. Gra niestety zostanie podzielona na odcinki, ale jeśli faktycznie deweloperzy zapewnią wielogodzinny gameplay, to fani powinni wybaczyć ten epizodyczny charakter. Jak wiadomo Square Enix już opracowuje podstawy pod kontynuację wydarzeń.

Więcej o Square Enix przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix