Iza Łęcka Iza Łęcka 30.08.2019 11:45
Final Fantasy VIII Remastered Squall
1513V

Final Fantasy VIII Remastered tuż za rogiem. Gameplay pokazuje odświeżoną wersję

Przed nami kolejne wysmażone mięcho od Square Enix. Japończycy szykują Final Fantasy VIII Remastered, które już wkrótce trafi na kilka platform. Po raz kolejny będziemy mogli zatopić się w historii odpicowanego Squalla Leonharta - sprawdźcie z nami gameplay.

Po tegorocznym ujawnieniu Final Fantasy VIII Remastered na E3, kontynuowana zostaje już tradycja Square Enix o przerzucaniu kolejnych odsłon serii na współczesne konsole oraz komputery osobiste. Squall powróci 3 września, a odświeżona historia będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switch i komputerach osobistych. Square Enix wyceniło grę na 75 zł (cena ze Steam).

Redakcja PlayStation Access otrzymała już dostęp do Final Fantasy VIII Remastered, więc możemy zobaczyć długi, trwający ponad godzinę gameplay, który potwierdza jedno – to typowy port. Deweloperzy lekko podkręcają oprawę oferując wyższą rozdzielczość, chociaż akurat w tym przypadku efekty wizualne nie są najważniejsze.

Wśród nowości pojawiła się opcja trzykrotnego przyspieszania akcji, a nawet wyłączymy losowe pojedynki – w rezultacie tytuł może trafić w gust graczy, którzy będą powracać do tej opowieści. Ukończenie Final Fantasy VIII zajmuje przynajmniej 43-45 godzin, więc ożywienie tempa wydarzeń za pomocą wspomnianego boosta może być szczególnie użyteczne.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Final Fantasy VIII Remastered gameplay Square Enix

Nie przegap