Iza Łęcka Iza Łęcka 09.09.2019 09:24
Final Fantasy Crystal Chronicles Bohaterka
429V

Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition ma datę premiery. Zwiastun pokazuje nowości

Square Enix szykuje się do premiery kolejnej gry. Już na początku przyszłego roku zagramy w odświeżony Final Fantasy Crystal Chronicles. Japończycy przed Tokyo Game Show potwierdzili datę premiery.

Na ubiegłorocznym Tokyo Game Show potwierdzono prace nad nową wersją Final Fantasy Crystal Chronicles. Square Enix odświeża przygodę z 2004 roku, już dzisiaj potwierdzając ostateczną datę premiery – Final Fantasy Crystal Chronicles: Remastered Edition zadebiutuje 23 stycznia 2020 roku.

W pierwszych miesiącach 2020 roku zagramy w wiele tytułów AAA, ale przynajmniej aktualnie styczeń wydaje się dość spokojny – Tokyo Mirage Sessions #FE Encore, Mega Man Zero/ZX Legacy Collection oraz Journey to the Savage Planet to w zasadzie jedyne gry, które posiadają potwierdzoną datę premiery na pierwszy miesiąc przyszłego roku. Capcom planuje także wydać w tym czasie dodatek do Monster Hunter World w wersji na komputery osobiste, ale w tym wypadku wciąż czekamy na ostateczny termin.

Square Enix rozpoczyna Tokyo Game Show 2019 poniższym zwiastunem, który potwierdza szereg nowości – udźwiękowienie bohaterów, sieciową rozgrywkę dla czterech graczy z cross-platformową zabawą, świeże lochy z bossami czy też alternatywne stroje dla postaci.

Więcej o Square Enix przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Final Fantasy Crystal Chronicles: Remastered Edition Square Enix

Nie przegap