Tytus Stobiński Tytus Stobiński 09.09.2019 13:45
Watch Dogs Legion
610V

Watch Dogs Legion to dziesiątki sklepów i miejsc, które zwiedzimy od środka. Twórcy dbają o detale

Wielkie, otwarte światy w grach wideo bardzo często są wydmuszkami, które choć posiadają ładną otoczkę z zewnątrz, są puste jeżeli zaczniemy im się przyglądać dokładniej.

Nadchodzące Watch Dogs Legion ma nam zaoferować multum możliwości i być tytułem wnoszącym nie tylko serię, ale cały gatunek sandboksów na wyższy poziom wykonania. Wirtualny Londyn rozdarty zamieszkami spowodowanymi Brexitem to chodliwy temat, a hakerska otoczka w mieście naszpikowanym kamerami na każdej ulicy, może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Dowiedzieliśmy się również, że gra posiada wiele dopracowanych wnętrz budynków. Jak poinformował Josh Cook, będący dyrektorem artystycznym nad nową odsłoną serii, tytuł będzie posiadał tuziny w przestrzeni, które wprawią nas w zachwyt. Wiele z miejsc nie jest jedynie replikami, a od podstaw stworzonymi specjalnie na potrzeby gry wersjami.

W przypadku sklepów jednakże, developer postanowił nie tworzyć pełnych przestrzeni wewnętrznych, by każdy z nich był w pełni interaktywny. Będziemy mogli więc podejść do odpowiedniego miejsca i tam spersonalizować nasze bohatera za pomocą nowych ciuchów i innych dodatków.

Twórcy obiecali ponadto, że odwiedzimy tak znane miejsca jak BT Tower i Kennington Oval, a to jedynie procent tego, co Ubisoft przygotował w Watch Dogs Legion

Więcej na temat gry na naszym portalu:

Źródło: https://gamingbolt.com/watch-dogs-legions-world-will-have-dozens-of-fully-fleshed-out-explorable-interiors

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion