Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.09.2019 19:20
Gears 5
2566V

Gears 5. Opublikowano porównanie graficzne pomiędzy PC a konsolami Microsoftu

W sieci pojawił się film, który porównuje grafikę w Gears 5 pomiędzy PC, Xboksem One oraz Xboksem One X. Gra wygląda kosmicznie!

Od dzisiaj użytkownicy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate mogą grać w najnowszy tytuł studia The Coalition, Gears 5. W sieci pojawiły się pierwsze recenzje, w których większość recenzentów chwali grę między innymi za piękną oprawę graficzną.

Na youtube'owym kanale GamingBolt udostępniono porównanie graficzne pomiędzy komputerem z systemem Windows 10 (DX12) oraz konsolami od Microsfotu, czyli Xbox One oraz Xbox One X. Masa osób uważa, że najnowsza odsłona serii jest najpiękniejszą grą na obecnej generacji, zresztą - obejrzyjcie i oceńcie sami. Przypomnijmy, że na najmocniejszej konsoli Microsoftu jest możliwa rozgrywka w [email protected] Zapraszamy do przeczytania recenzji przygotowanej przez Wojtka.

Gears 5 to strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby wyprodukowana przez studio The Coalition i wydana przez Microsoft. Tytuł ukazał się na komputerach Windows oraz konsoli Xbox One. Jest on szóstą odsłoną serii Gears of War. Pierwsze skrzypce gra Kait Diaz, znana z poprzedniej odsłony.

O grze Gears 5, warto przeczytać:

Tagi: Gears 5 Microsoft The Coalition