Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.09.2019 22:00
Gears 5. W grze będzie można pokierować zawodnikiem WWE
931V

Gears 5. W grze będzie można pokierować zawodnikiem WWE

Dave Bautista, zawodnik WWE, za pomocą Twittera, oznajmił, że pojawi się jako grywalna postać w grze Gears of War 5. Jest zwiastun.

Do premiery gry Gears 5 pozostał już tylko tydzień. Własnie dzisiaj, zawodnik WWE, za pomocą swojego konta na platformie Twitter, oznajmił, że pojawi się w najnowszej produkcji studia the Coalition jako grywalna postać. Pokusił się o wrzucenie zwiastunu, przedstawiającego odwzorowaną postać. Mężczyzna już dawno temu mówił, że bardzo chciałby znaleźć się w produkcji. Jak widzicie, zawodnik odhaczył kolejny cel w swoim życiu. Przypomnijmy, że w grze znajdą się również inne, znane osoby. Dostępna będzie również Sarah Connor, odgrywana przez Lindę Hamilton - aktorkę, znaną z kina akcji. W tym roku powróci nie tylko za sprawą filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie", ale również jako grywalna postać w Gears 5.

Jego debiutu możemy spodziewać się dopiero 15 września, po emisji gali WWE Clash of Champions. Postać otrzyma przezwisko "Batista" - takie samo, które mężczyzna używa podczas walk WWE. Przypomnijmy, że premiera gry Gears 5 ma odbyć się 10 września bieżącego roku. Gra dostępna jest na PC oraz XONE. Produkcja będzie dostępna również dla użytkowników abonamentu Xbox Game Pass. 

 

 
O grze, warto przeczytać:

Tagi: Gears 5 Microsoft The Coalition