Iza Łęcka Iza Łęcka 05.09.2019 08:09
Gears 5 nowa zawartość
770V

Gears 5 otrzyma ogrom nowej zawartości. Twórcy potwierdzają Operacje

Gears 5 trafi na rynek z niezwykle dużą zawartością, ale deweloperzy chcą stale rozwijać produkcję oferując darmowe rozszerzenia. Studio jeszcze przed premierą wyjaśniło koncepcję Operacji, dzięki którym fani Gearsów nie będą się nudzić.

Już wczoraj mogliście przeczytać naszą recenzję Gears 5. The Coalition potwierdza wcześniejsze zapowiedzi - premiera w przypadku tej produkcji to dopiero początek, gdyż studio zaoferuje fanom Operacje.

Gears 5 zostanie rozbudowany o mnóstwo darmowych dodatków – każda Operacja trwa trzy miesiące, zapewniając nowe tryby, mapy, bohaterów oraz elementy do personalizacji. Deweloperzy będą dbać o rozgrywkę PVP, Ucieczkę oraz Hordę obładowując tryby świeżymi treściami.

Nowi protagoniści otrzymają własne umiejętności, więc nie musicie się obawiać o proste przerzucenie skórek na starych bohaterów. Autorzy dopracują animacje i zapewnią przyjemne doświadczenie.

W tytule nie zabraknie rankingów, więc najlepsi zostaną wyróżnieni w każdym trybie. Za nasze wyczyny zgarniemy nagrody, a każda Operacja będzie wypełniona również licznymi wyzwaniami – Tour of Duty to w zasadzie Battle Pass z nowymi skórkami oraz elementami do personalizacji.

Więcej o Gears 5 znajdziecie na naszej witrynie:

Tagi: Gears 5 Microsoft operacje The Coalition