Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.09.2019 14:34
Comedy Central UCho Prezesa
1314V

Ucho Prezesa - sezon 5. Nowe odcinki na zajawce. Wiemy gdzie odbędzie się premiera

Po tym, jak Showmax ogłosił, że zamyka interes w Polsce, przyszłość udanego serialu satyrycznego "Ucho prezesa" stanęła pod znakiem zapytania. Na szczęście doczekamy się kolejnego sezonu tej produkcji.

Showmax opuścił Polskę w ostatnim dniu stycznia 2019 roku i miało to związek z decyzją koncernu Naspers o wycofywaniu się ze streamowania treści filmowych w Sieci. W związku z tym przyszłość "Ucha Prezesa", dotychczas dostępnego na Showmax, stanęła pod znakiem zapytania. Na szczęście wiadomo już, że ten  serial satyryczny, wyśmiewający bieżące wydarzenia polityczne, nie przepadnie.

Okazuje się, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć 5 sezon serialu "Ucho Prezesa". Nowe odcinki wyświetlane będą na kanale Comedy Central już od 16 września 2019 r. Rzeczona stacja wykupiła też od Showmax prawa do emisji poprzednich epizodów.

Warto przy okazji zerknąć na teaser najnowszego, piątego sezonu "Ucha Prezesa". W zajawce tytułowy bohater i Mariusz debatują m.in. o przyszłości Europy i nadciągających wyborach parlamentarnych w Polsce.

Warto sprawdzić:

Tagi: comedy central serial ucho prezesa

Nie przegap