Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.07.2019 08:41
final fantasy viii
2284V

Final Fantasy VIII Remastered po raz pierwszy z dubbingiem wg przecieku

Final Fantasy VIII Remastered powstaje, ale nie poznaliśmy jeszcze pełnej listy zmian w tej produkcji. Niektóre innowacje mogą zaskakiwać.

Jednym z takich ulepszeń, o których wcześniej nie słyszeliśmy jest... dubbing!

Final Fantasy VIII Remastered zapowiedziany. Squall i spółka wracają!

Samo Square Enix nie ujawniło jeszcze nic oficjalnie w kwestii udźwiękowienia dialogów w Final Fantasy VIII Remastered. Gracze, którzy przeczesali kod oficjalnej strony szykowanego projektu natknęli się jednak na następujący akapit, opisujący produkcję:

"Final Fantasy VIII Remastered upamiętnia 20. rocznicę wydania gry i wraz z kompletnym wizualnym odświeżeniem zapewni oryginalną opowieść na współczesnych platformach: Steam, PS4, XOne i Nintendo Switch. Zobacz swoich ulubionych bohaterów w pełni usprawnionej grafice. Final Fantasy VIII to RPG dostępne z japońskim i angielskim dubbingiem oraz z napisami w języku francuskim, włoskim, niemieckim i hiszpańskim".

Przypomnę w tym miejscu, że w oryginalnym wydaniu Final Fantasy VIII brakowało w ogóle dubbingu. Trudno jednak powiedzieć, czy Square Enix udźwiękowi dialogi tylko w cutscenkach, czy firma szykuje szerszą akcję w tym kontekście. W każdym razie póki co traktujcie te rewelacje w kategoriach plotki, bo informacja pochodzi z ukrytego źródłowego oficjalnej strony i nie została jeszcze oficjalnie opublikowana.

Poniżej zrzut ekranowy z kodu rzeczonej witryny. Czekamy na stanowisko Square Enix w tej kwestii.

Polecamy:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/final-fantasy-8-remaster-will-feature-english-japanese-voices-according-to-its-official-website/

Tagi: Final Fantasy VIII Remastered Square Enix