Iza Łęcka Iza Łęcka 20.08.2019 09:50
Final Fantasy VIII Remastererd data premiery
1641V

Final Fantasy VIII Remastered z datą premiery. Ponownie połączmy siły przeciwko Galbadii

Japońscy deweloperzy nie pozwolą nam zbyt długo czekać na odświeżone zmagania Squalla, Rinoa i reszty ekipy. Wierni fani tej wspaniałej historii mogą już zacierać rączki, bowiem poznaliśmy datę premiery kotlecika Final Fantasy VIII Remastered.

Square Enix po raz kolejny odgrzebało swoją wielką produkcję, nie zapominając o ulepszeniach. I chociaż możemy narzekać na brak pełnego odświeżenia Final Fantasy VIII Remastered, to przynajmniej nie będziemy musieli zbyt długo czekać na efekty pracy deweloperów. 

Final Fantasy VIII Remastered zadebiutuje 3 września na PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switch i komputerach osobistych. Swoją kopię zakupimy w cenie 20 dolarów. Upamiętniając okrągłe 20 lat od wydania gry ponownie zatopimy się w turowych zmaganiach.

Oprócz poprawionej graficznie oprawy, będziemy mogli trzykrotnie przyspieszyć rozgrywkę, maksymalnie wykorzystać paski HP I ATB oraz zrezygnować z losowych walk. Wiele dodatkowych możliwości trafi na wersję na komputery osobiste, jak chociażby opcje zakupu dodatkowych przedmiotów, umiejętności, specjalnych kart czy ruchów. 

Planujecie ponownie zatopić się w historii Squalla?

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2019/08/19/final-fantasy-viii-remastered-launches-september-3-on-ps4/

Tagi: data premiery Final Fantasy VIII Remastered Square Enix