Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2019 16:28
Bohater Final Fantasy VIII Remastered
1859V

Final Fantasy VIII Remastered otrzyma serię ulepszeń. Niektóre trafią tylko na PC

Square Enix szykuje graczy na powrót Final Fantasy VIII. Twórcy zamierzają ułatwić zabawę oferując kilka dodatkowych opcji, jednak niektóre systemy będą dostępne wyłącznie na komputerach osobistych.

Final Fantasy VIII Remastered zostało zapowiedziane na tegorocznym E3. Square Enix postanowiło odgrzebać znaną produkcję, która choć nie otrzyma pełnego odświeżenia, to Japończycy nie zapomną o kilku ulepszeniach.

Final Fantasy VIII Remastered zapowiedziany. Squall i spółka wracają!

Final Fantasy VIII Remastered podąży drogą wielu kotletów z serii Final Fantasy. Twórcy zapewnią triple-speed, ułatwią niektóre pojedynki oraz pozwolą wyłączyć przypadkowe spotkania z rywalami. W sumie nie jestem pewien, dlaczego autorzy chcą ponownie zmniejszać wyzwania, ale pewnie znajdą się chętni, którzy włączą turbo i będą mknąć po kolejnych lokacjach.

Wspomniane ulepszenia trafią na cztery platformy, jednak opcja kupienia wszystkich przedmiotów, umiejętności, specjalnych ruchów oraz kart będzie włączona wyłącznie na komputerach osobistych. Gracze na PC dostaną także opcję wypakowania kieszeni bohaterów o dodatkowe gile oraz zainteresowani zajmą się niektórymi suwakami i tym samym dostosują zabawę do swoich sprzętów.

Aktualnie nie znamy daty premiery, ale Final Fantasy VIII Remastered wskoczy w tym roku na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha oraz komputery PC.

Polecamy:

Źródło: http://ryokutya2089.com/archives/21156

Tagi: Final Fantasy VIII Remastered Square Enix ulepszenia