Tytus Stobiński Tytus Stobiński 29.08.2019 17:22
Gears POP!
924V

Gears Pop! cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tydzień po premierze tytuł notuje rewelacyjny wynik

Jeżeli ktoś nie był pewien, czy stworzenie Gears POP! jest rzeczywiście dobrym pomysłem, to najnowsze wyniki jasno pokazują, że przedstawienie bohaterów popularnej serii w nieco mniej poważnym tonie, było w istocie strzałem w dziesiątkę.

Przed kilkoma dniami, Gears POP! zawitało na wirtualne półki mobilnych, stając się tym samym dostępne dla graczy na całym świecie. Jak pokazują najświeższe wyniki, gra cieszy się dużą popularnością i nieco inna forma przedstawienia Gears of War znalazła dla siebie miejsce na rynku. 

Jak poinformował Rod Fergusson, szef studia The Coalition sprawującego pieczę nam główną linią marki Gears of War, Gears POP! w ciągu zaledwie tygodnia, znalazło aż milion chętnych do sprawdzenia tytułu graczy. Jeżeli więc nie spróbowaliście swoich sił w tym spin-offie, to może warto dać mu szansę. Jeżeli gra byłaby niewypałem, to z pewnością nie przyciągnęła by takiej liczby zainteresowanych. 

To dobry okres dla fanów tej popularnej serii shooterów. Już wkrótce na nasze dyski zawita Gears 5, a w produkcji znajduje się także inspirowane marką X-Com - Gears Tactics, która pojawi się także na Xboksie One.

Warto się zainteresować:

 

Tagi: Gears Pop! Microsoft The Coalition