Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2018 20:11
Gears POP! Gameplay i szczegóły z mobilnej wersji
1081V

Gears POP! Gameplay i szczegóły z mobilnej wersji

Na E3 2018 zapowiedziano trzy produkcje z serii Gears of War. Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy fragment rozgrywki, a jednocześnie deweloperzy opowiadają o założeniach, bohaterach, czy też samej propozycji.

Gears 5, Gears Tactics i Gears POP! zapowiedziano na tegorocznym E3. W rezultacie marka zostanie znacząco rozszerzona i produkcje będą dostępne w zasadzie na trzech platformach. Gry mają trafić na rynek w przyszłym roku.

Szef marki Xbox: streaming to tylko jedna z opcji. W kolejnych latach na konsolach nic się nie zmieni

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy fragment rozgrywki z Gears POP! – jest to mobilny tytuł PVP, który zaoferuje szybkie, trzyminutowe mecze. Dwóch zawodników podczas pojedynku walczy o dominację na mapie, a zawodnicy mogą korzystać ze zróżnicowanych jednostek, bohaterów, czy też specjalnych zdolności.

Łatwo można tutaj dostrzec schemat rozgrywki znany z między innymi Clash Royale, czy też CastleBurn – w sumie wiele mobilnych tytułów oferuje podobny gameplay, ale w tym wypadku wszystko zostało ubrane w szaty Gears of War oraz POP-ów.

Czy to ma sens? Przekonamy się pewnie dopiero w 2019 roku. Musicie jednak pamiętać, że będzie to jedynie opcja – wciąż powstaje Gears 5, czyli pełnoprawna pozycja oferująca kampanię, tryb sieciowy oraz wielką hordę, a jednocześnie gracze mogą czekać na Gears Tactics.

Tagi: Gears Pop! microsoft The Coalition

Nie przegap