Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2019 14:32
Star Wars The Rise Of Skywalker Rey
3527V

Star Wars: The Rise Of Skywalker na zwiastunie! Disney zapowiada Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Disney właśnie zaskoczył prezentując nowy zwiastun „Star Wars: The Rise Of Skywalker”. Materiał został przygotowany specjalnie z okazji D23, ale korporacja zdecydowała się opublikować trailer i przygotować widzów na „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”.

„Star Wars: The Rise of Skywalker” trafi do kin 20 grudnia 2019 roku, więc Disney małymi krokami musi rozpoczynać promocję historii. Jest to najnowsza produkcja przygotowana przez J.J. Abramsa, a jednocześnie dziewiąta część sagi Gwiezdne wojny, która została oficjalnie zapowiedziana jako ostatnia część głównego cyklu. Powstają już oczywiście nowe historie, jednak tym razem przyjdzie nam odrobinę zaczekać na filmy.

Najnowszy zwiastun przypadnie do gustu wielu fanom Gwiezdnych wojen, ponieważ Disney zadbał o kilka ważnych scen ze znanych historii, ale oczywiście w pewnym momencie nie brakuje zupełnie nowych wydarzeń. W sumie ten trailer w kapitalny sposób zapowiada to co nadciąga - „koniec” jest blisko.,

Ostrzegam jednak przed jedną (ostatnią) sceną, o której w ostatnich dniach jest bardzo głośno – Disney pozwala spojrzeć na dość zaskakujące wydarzenia związane z Rey.

Star Wars... A co dalej?

„Star Wars: The Rise Of Skywalker” rozpocznie trzyletnią przerwę, dzięki której fani odetchną, a twórcy rozpoczną zupełnie nowy początek. Bob Iger na spotkaniu z inwestorami zapowiedział, że filmy „poza Sagą Skywalkerów” będą sporym powiewem świeżości. Nad pierwszym tytułem pracuje duet David Benioff oraz D.B. Weiss – autorzy „Gry o tron” otrzymali szansę rozwijania świata Gwiezdnych wojen, ale jak wiadomo Netflix potwierdził „przejęcie” twórców, którzy w kolejnych latach będą pracować na wyłączność platformy.

Nowy „Star Wars” zadebiutuje w 2022 roku.

Więcej  o D23 Expo:

Tagi: D23 Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie Star Wars: The Rise Of Skywalker trailer zwiastun